XXVII Bieg Niepodległości Czechowice-Dziedzice 2018-11-11

Wyniki w kategoriach wiekowych oraz mieszkańców: OPEN   KOBIETY   K16   K20   K30   K40   K50   K60   M16   M20   M30   M40   M50   M60   MIESZKAŃCY   
Powrót do listy zawodów
PozNumerImięNazwisko PłećRocznikKategoria Mieszk.
gminy
KLUBMiastoKrajCzas netto Czas brutto StrataTempo MEDIA/
DYPLOM
1770 RafałFormickiM (1) 1995M20 (1) CKS Budowlani CzęstochowaZawierciePOL32:32 32:32 0:003:15
2315 KamilKrawczykM (2) 1992M20 (2) Sportowe PiekaryDobieszowicePOL35:13 35:13 2:413:31
3266 TomaszJanuszM (3) 1993M20 (3) Skazaninasukces.plKaniówPOL35:31 35:31 2:583:33
4850 JózefKoźmińskiM (4) 1981M30 (1) LKS Orzeł KozyKozyPOL35:34 35:34 3:023:33
51 MiłoszJarczokM (5) 1989M20 (4) 1 Do Porzygu OCR TeamCzechowice-DziedzicePOL36:38 36:38 4:053:39
6116 HenrykMałyszM (6) 1979M30 (2) 2 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL37:20 37:20 4:483:43
763 MarekMatusznyM (7) 1996M20 (5) LKS LeszniankaDzięgielówPOL37:50 37:50 5:183:47
828 PawełHatalaM (8) 1988M30 (3) Bielsko-BiałaPOL38:29 38:29 5:563:50
9106 KamilLisickiM (9) 1991M20 (6) 3 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL38:32 38:32 6:003:51
10314 PiotrJakimiukM (10) 1985M30 (4) Pluszaki biegająTychyPOL38:35 38:35 6:033:51
11771 WitekUrbaniakM (11) 1980M30 (5) 4 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL38:41 38:41 6:083:52
12269 TomaszJędrzejkoM (12) 1979M30 (6) Sidor TeamJanowicePOL38:44 38:44 6:123:52
13479 KordianZygmaM (13) 1992M20 (7) 5 LigotaPOL39:01 39:01 6:293:54
1455 MarcinGregorczykM (14) 1977M40 (1) STS BIEGATON MIKOŁÓW KIA - ETRANSMikołówPOL39:31 39:31 6:583:57
15438 DamianTokarewiczM (15) 1982M30 (7) ZebryZebrzydowicePOL39:37 39:37 7:043:57
16428 AnetaSuwajK (1) 1986K30 (1) AZS AWF Katowice/Alpin sport teamJastrzębie-ZdrójPOL39:38 39:38 7:063:57
17625 MichałWielopolskiM (16) 2000M16 (1) Bielsko-BiałaPOL39:47 39:47 7:153:58
18290 MarekKłaptoczM (17) 1989M20 (8) 6 Czechowice-DziedzicePOL39:51 39:51 7:183:59
19475 MateuszZontekM (18) 1981M30 (8) Bielsko-BiałaPOL39:56 39:56 7:233:59
20334 AndrzejTeplickiM (19) 1980M30 (9) Bielsko-BiałaPOL39:56 39:56 7:243:59
21378 MarcinOsiejewskiM (20) 1988M30 (10) BBrunnersWilkowicePOL40:00 40:00 7:273:59
22844 PawełKupiecM (21) 1992M20 (9) Sportowe PiekaryPiekary ŚląskiePOL40:06 40:06 7:344:00
23321 MarcinWnuczekM (22) 1981M30 (11) Bielsko-BiałaPOL40:07 40:07 7:354:00
2413 PiotrNowakM (23) 1985M30 (12) Stolarius Run TeamBestwinaPOL40:08 40:08 7:364:00
25457 ZbyszekUrbanekM (24) 1979M30 (13) anilewEdiwaDlimaKPszczynaPOL40:12 40:12 7:394:01
2650 KrzysztofKopećM (25) 1968M50 (1) 7 Czechowice-DziedzicePOL40:12 40:12 7:404:01
274000 MarcinGrzywaczM (26) 1974M40 (2) 8 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL40:21 40:21 7:494:02
2883 PrzemysławJęrdrusiakM (27) 1980M30 (14) DankowicePOL40:28 40:28 7:564:02
29263 WojciechHolonaM (28) 1967M50 (2) AKMB Pędziwiatr GliwiceRybnikPOL40:33 40:33 8:014:03
30888 JakubGórskiM (29) 1981M30 (15) 9 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL40:35 40:35 8:034:03
31366 KrzysztofNikielM (30) 1983M30 (16) Bielsko-BiałaPOL40:39 40:39 8:064:03
323959 JakubBeckM (31) 1998M20 (10) 10 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL40:42 40:42 8:104:04
33451 Piotr CzesławTomczykM (32) 1982M30 (17) Wild Runners ClubPiasekPOL40:43 40:43 8:104:04
3427 MateuszPrzybyłaM (33) 1991M20 (11) Luxtorpeda CzerwionkaCzerwionka-LeszczynyPOL40:55 40:55 8:224:05
35371 MarekNowakM (34) 1973M40 (3) 11 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceLigotaPOL40:56 40:56 8:234:05
36440 AndrzejGórczakM (35) 1974M40 (4) Goczałkowice-ZdrójPOL41:15 41:15 8:434:07
37797 TomaszPiechM (36) 1979M30 (18) Bestwina BiegaBestwinaPOL41:24 41:24 8:524:08
38976 TomaszGlajcarM (37) 1976M40 (5) HarbutowicePOL41:45 41:45 9:124:10
39901 MariuszTrelińskiM (38) 1976M40 (6) Pszczyna BiegaPszczynaPOL41:52 41:52 9:204:11
40388 DamianSinkaM (39) 1965M50 (3) Pszczyna BiegaPszczynaPOL42:05 42:05 9:324:12
41449 MarekŻurM (40) 1978M40 (7) KAC RUNNERSŁąkaPOL42:12 42:12 9:404:13
42226 MichałDanikiewiczM (41) 1981M30 (19) 12 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL42:18 42:18 9:464:13
4325 RadosławTrzaskaM (42) 1974M40 (8) TlenowniaBielsko-BiałaPOL42:20 42:20 9:474:13
4440 MichałKrzuśM (43) 1990M20 (12) 13 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL42:22 42:22 9:494:14
45331 DariuszKwaśnyM (44) 1992M20 (13) 14 Biegam sobieCzechowice-DziedzicePOL42:28 42:28 9:554:14
46405 TomekTulajaM (45) 1981M30 (20) PszczynaPOL42:31 42:31 9:594:15
4780 DamianIskrzyckiM (46) 1989M20 (14) 15 Czechowice-DziedzicePOL42:32 42:32 9:594:15
4837 JarosławJankowskiM (47) 1981M30 (21) Bielsko-BiałaPOL42:34 42:34 10:014:15
49558 WitekMajM (48) 1960M50 (4) Oldboys TruskolasyWręczyca WielkaPOL42:36 42:36 10:044:15
50215 DamianDrogoszM (49) 1978M40 (9) 16 Aktywna PszczynaCzechowice-DziedzicePOL42:40 42:40 10:084:16
51175 PiotrŁaciakM (50) 1980M30 (22) WilkowicePOL42:42 42:53 10:214:17
5260 JacekCupiałM (51) 1972M40 (10) ImielinPOL42:53 42:57 10:244:17
53787 DawidKuśM (52) 1987M30 (23) Polska Grupa GórniczaKatowicePOL43:00 43:03 10:304:18
54831 AndrzejListowskiM (53) 1968M50 (5) Bielsko-BiałaPOL43:01 43:01 10:284:18
55693 TomaszDoniecM (54) 1994M20 (15) Decathlon Bielsko-BiałaWolaPOL43:03 43:06 10:334:18
56286 AndrzejKiełbasińskiM (55) 1981M30 (24) SPOT PszczynaPszczynaPOL43:17 43:22 10:504:20
57898 MonikaBielińskaK (2) 1983K30 (2) PrzyszowicePOL43:17 43:20 10:484:20
58401 AdamCiemiegaM (56) 1972M40 (11) Akademia Biegania w ŚwierklanachŚwierklanyPOL43:21 43:38 11:054:21
59476 RafałMarekM (57) 1972M40 (12) KAC RUNNERSGoczałkowice-ZdrójPOL43:26 43:32 11:004:21
60432 KrzysztofSzarekM (58) 1987M30 (25) BIEG PO ZDRÓJJasienicaPOL43:26 43:33 11:014:21
61433 RenataSzwedK (3) 1974K40 (1) 1 ZFCzechowice-DziedzicePOL43:30 43:33 11:014:21
62222 SebastianZiołaM (59) 1977M40 (13) Tgb Lake RunnersTychyPOL43:32 43:37 11:044:21
63913 MaciejGrubkaM (60) 1977M40 (14) 17 BrovarnasCzechowice-DziedzicePOL43:36 43:48 11:154:22
64845 AnnaJankoK (4) 1991K20 (1) HRmax ŻoryŻoryPOL43:36 43:39 11:074:21
6561 PrzemekTrzcińskiM (61) 1982M30 (26) Bielsko-BiałaPOL43:38 43:41 11:084:22
66667 PawełLorancM (62) 1979M30 (27) WILD BUCHAYSKozyPOL43:39 43:46 11:134:22
67820 SylwesterKuźnikM (63) 1982M30 (28) 18 Czechowice-DziedzicePOL43:39 43:45 11:124:22
68470 ZbigniewWróblewskiM (64) 1976M40 (15) TwardorzeczkaPOL43:42 43:47 11:154:22
69199 KrzysztofTeklaM (65) 1984M30 (29) GolasowicePOL43:45 44:34 12:014:27
70178 WojciechDurokM (66) 1978M40 (16) KAC RUNNERSJankowicePOL43:46 43:51 11:194:23
71155 BeataWrońskaK (5) 1980K30 (3) Nasza Szkoła ZabrzeChorzówPOL43:50 43:50 11:174:22
72147 SzymonKaźmierczakM (67) 1989M20 (16) Wodzisław ŚląskiPOL43:50 43:55 11:234:23
73665 MarcinKwaśnyM (68) 1978M40 (17) WILD BUCHAYSBuczkowicePOL43:51 43:58 11:254:23
7439 AndrzejGrzonkaM (69) 1977M40 (18) GB Galopujące ŚlimakiJastrzębie-ZdrójPOL43:53 44:01 11:294:24
75950 RoksanaKolonkoK (6) 1993K20 (2) Speed Team BrzeszczeMiędzyrzeczePOL44:01 44:03 11:314:24
76256 KrzysztofNiemiecM (70) 1965M50 (6) ŻywiecPOL44:11 44:15 11:434:25
7726 MateuszCiurlaM (71) 1992M20 (17) Ultra Beskid SportWilkowicePOL44:11 44:16 11:444:25
782 JacekGłódM (72) 1971M40 (19) rozBBiegane KomorowiceBielsko-BiałaPOL44:17 44:23 11:514:26
79264 JanHorwatM (73) 1965M50 (7) 19 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceBronówPOL44:18 44:22 11:494:26
8033 AlbinSobiechM (74) 1979M30 (30) Bielsko-BiałaPOL44:20 44:29 11:574:26
81196 MateuszDutkaM (75) 2002M16 (2) Beskid Runners TeamBrennaPOL44:21 44:36 12:034:27
82466 BogdanWilkM (76) 1967M50 (8) WilkiBielsko-BiałaPOL44:21 44:22 11:504:26
83713 TomaszEislerM (77) 1981M30 (31) sklepbiker.plCięcinaPOL44:23 44:31 11:594:27
84485 RafałRatajczakM (78) 1969M40 (20) Bielsko BiałaPOL44:24 44:33 12:004:27
85768 MichałWróbelM (79) 1992M20 (18) DankowicePOL44:34 44:45 12:124:28
864459 WitoldKubisM (80) 1979M30 (32) RodzinaCzarkówPOL44:36 44:36 12:044:27
8749 SzymonMiechM (81) 1981M30 (33) Husaria Race TeamUstrońPOL44:45 44:56 12:244:29
88274 RemigiuszSakrajeckiM (82) 1987M30 (34) 20 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL44:46 44:59 12:274:29
89195 AgnieszkaChwałekK (7) 1996K20 (3) Tartak-Meble SportBestwinaPOL44:47 44:49 12:174:28
90512 MariuszKózkaM (83) 1990M20 (19) NUTREND BIEGABielsko-BiałaPOL44:52 45:09 12:364:30
914500 RafałPietroszekM (84) 1992M20 (20) Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceStrumieńPOL44:52 44:59 12:274:29
92179 MichałStrządałaM (85) 1979M30 (35) StudzionkaPOL44:53 44:59 12:264:29
93918 AndrzejSakrajeckiM (86) 1989M20 (21) 21 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL44:55 45:08 12:364:30
94164 PiotrCapikM (87) 1957M60 (1) 22 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL45:00 45:04 12:324:30
95361 MarcinMirowskiM (88) 1976M40 (21) Bielsko-BiałaPOL45:01 45:11 12:384:31
9629 KrzysztofOszczędaM (89) 1972M40 (22) Zarazić PasjąŻoryPOL45:04 45:22 12:504:32
97156 FabianBileM (90) 1991M20 (22) HeadStrong Bielsko-BiałaBielsko-BiałaPOL45:08 45:11 12:394:31
98993 SergiuszŁuszczykM (91) 1989M20 (23) Wodzisław ŚląskiPOL45:09 45:14 12:424:31
99441 RyszardTomasiczekM (92) 1978M40 (23) Stara WieśPOL45:10 45:15 12:434:31
100396 PatrykPożogaM (93) 1995M20 (24) ZFPszczynaPOL45:17 45:25 12:524:32
101834 BenedyktKrzczukM (94) 1964M50 (9) TychyPOL45:17 45:18 12:464:31
10222 BogusławPiekarczykM (95) 1965M50 (10) Łaziska GórnePOL45:30 45:34 13:014:33
10342 LorekDariuszM (96) 1973M40 (24) JasienicaPOL45:31 45:37 13:044:33
104375 MarekChrobakM (97) 1971M40 (25) 23 ZFZabrzegPOL45:36 45:49 13:174:34
105669 ŁukaszKaczorM (98) 1982M30 (36) WILD BUCHAYSBuczkowicePOL45:37 45:42 13:104:34
106969 JanuszGrycM (99) 1973M40 (26) TychyPOL45:39 45:55 13:234:35
107126 ArturBoczarskiM (100) 1988M30 (37) SieniawaPOL45:46 45:51 13:184:35
108999 MarekPronobisM (101) 1979M30 (38) BWM TeamBystraPOL45:46 46:06 13:334:36
10938 BarbaraPiwiszkisK (8) 1980K30 (4) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL45:49 45:57 13:244:35
110268 KrzysztofJelonekM (102) 1983M30 (39) Bielsko-BiałaPOL45:54 46:06 13:344:36
111177 RomanMądryM (103) 1990M20 (25) TychyPOL46:00 46:07 13:344:36
112299 AdamWoźnyM (104) 1989M20 (26) Eaton Running TeamBielsko-BiałaPOL46:07 46:07 13:344:36
113557 PiotrBezwińskiM (105) 1980M30 (40) KOKO DŻAMBO I DO PRZODUpszczynaPOL46:07 46:11 13:394:37
114364 JanuszPiechM (106) 1964M50 (11) Biegam Bo LubięJaworzePOL46:14 46:25 13:524:38
115153 JakubBarchańskiM (107) 1984M30 (41) Ja i mój JJŻoryPOL46:21 46:23 13:514:38
116210 AdamFrejM (108) 1980M30 (42) ŁąkaPOL46:21 46:32 14:004:39
11778 RobertIzydorczykM (109) 1978M40 (27) TychyPOL46:24 46:28 13:564:38
118973 JacekWeigelM (110) 1973M40 (28) KS Tęcza B-B KomorowiceBielsko-BiałaPOL46:28 46:39 14:064:39
119377 GrzegorzCitukM (111) 1977M40 (29) TychyPOL46:28 46:45 14:134:40
120407 KatarzynaSzczotkaK (9) 1978K40 (2) Centrum Kettlebell Czechowice-DziedzicePszczynaPOL46:28 46:37 14:054:39
121985 BartłomiejGodlewskiM (112) 1994M20 (27) 24 Czechowice-DziedzicePOL46:32 46:43 14:104:40
122304 DamianChrapkowiczM (113) 1994M20 (28) 25 Nie Przestawaj Marzyć!Czechowice-DziedzicePOL46:34 46:42 14:104:40
12372 ZbigniewPodbiołM (114) 1972M40 (30) Jankofans MytoJankowicePOL46:36 46:43 14:104:40
1241918 HenrykBłasiakM (115) 1973M40 (31) PorąbkaPOL46:38 46:47 14:154:40
125255 JacekMiękińskiM (116) 1975M40 (32) Kwiaciarnia Lilia, LipowaLipowaPOL46:42 46:53 14:204:41
126198 EwelinaChwałekK (10) 1978K40 (3) BestwinaPOL46:44 46:54 14:214:41
127354 JacekMędralaM (117) 1974M40 (33) Mędrala TeamBielsko-BiałaPOL46:47 46:47 14:144:40
128201 MaciejKarwotM (118) 1976M40 (34) Akademia Biegania w ŚwierklanachJankowicePOL46:49 47:07 14:344:42
129994 AdrianŻebrowskiM (119) 1994M20 (29) 26 Nie Przestawaj Marzyć!Czechowice-DziedzicePOL46:51 47:02 14:294:42
130206 SzymonPaluchM (120) 1977M40 (35) 27 Czechowice-DziedzicePOL46:56 47:02 14:304:42
131344 AndrzejGuzdekM (121) 1980M30 (43) 28 Czechowice-DziedzicePOL46:56 47:03 14:304:42
132130 MariuszPutoM (122) 1974M40 (36) 29 Eaton Running TeamCzechowice-DziedzicePOL46:57 47:13 14:414:43
133514 PiotrSobuśM (123) 1978M40 (37) 30 ZFCzechowice-DziedzicePOL47:00 47:08 14:354:42
134990 JanuszPrzyłudzkiM (124) 1952M60 (2) MikołówPOL47:04 48:01 15:294:48
135460 PiotrŁukowiczM (125) 1971M40 (38) Rozbbiegane KomorowiceDankowicePOL47:06 47:23 14:514:44
136343 ŁukaszReclikM (126) 1982M30 (44) PszczynaPOL47:09 47:17 14:454:43
137187 KrzysztofSzwedaM (127) 1980M30 (45) ESA TEAMPszczynaPOL47:10 47:43 15:104:46
13895 PatrykLinnertM (128) 2001M16 (3) Bielsko-BiałaPOL47:11 47:11 14:394:43
139900 JakubPoznańskiM (129) 1987M30 (46) ChełmekPOL47:15 47:52 15:204:47
140182 TomaszCholewaM (130) 1974M40 (39) Parkrun ChrzanówChrzanówPOL47:16 47:21 14:484:44
141265 AnnaIwanowiczK (11) 1980K30 (5) Parkrun ChrzanówChrzanówPOL47:16 47:20 14:484:44
142252 BartłomiejIndekaM (131) 1975M40 (40) 31 Czechowice-DziedzicePOL47:18 47:46 15:144:46
143345 JakubGutekM (132) 1987M30 (47) PszczynaPOL47:21 47:38 15:064:45
144411 MarcinNiziołekM (133) 1979M30 (48) Bielsko-BiałaPOL47:22 47:34 15:014:45
14598 EdwardAntolakM (134) 1951M60 (3) TKKF Saturn CzeladźKatowicePOL47:22 47:25 14:524:44
146279 MarcinKarkutM (135) 1986M30 (49) BestwinaPOL47:23 47:52 15:204:47
147318 MirosławKrywultM (136) 1959M50 (12) JKS KomorowiceBielsko-BiałaPOL47:26 47:29 14:574:44
148835 RadosławPocikM (137) 1978M40 (41) UMKS KęczaninKobiernicePOL47:28 47:51 15:194:47
149996 DariuszPankowskiM (138) 1983M30 (50) Jastrzębie-ZdrójPOL47:29 47:39 15:074:45
150310 MagdalenaKrauseK (12) 1979K30 (6) MikołówPOL47:33 47:54 15:214:47
15120 MichałŚwierczyńskiM (139) 1982M30 (51) ElektronyTychyPOL47:34 47:54 15:224:47
152812 IzabelaKarwaszewskaK (13) 1990K20 (4) Adidas Runners WarsawBielsko-BiałaPOL47:34 47:34 15:024:45
153101 KamilKrawczykM (140) 1989M20 (30) TychyPOL47:36 48:11 15:394:49
154183 GrzegorzSztafińskiM (141) 1983M30 (52) PisarzowicePOL47:36 48:07 15:354:48
1551517 MarcinRata-MatejkoM (142) 1987M30 (53) DębowiecPOL47:36 47:53 15:204:47
156240 SławomirGuzdekM (143) 1980M30 (54) Bielsko-BiałaPOL47:37 47:43 15:114:46
15774 MariuszKlimkowskiM (144) 1974M40 (42) SkipperTychyPOL47:39 47:53 15:204:47
15856 MarekKulpaM (145) 1981M30 (55) 4QMMiędzyrzecze GórnePOL47:41 47:55 15:224:47
159159 WioletaBrychcyK (14) 1971K40 (4) AKMB Pędziwiatr GliwiceGliwicePOL47:44 47:47 15:144:46
160471 AgnieszkaWysockaK (15) 1977K40 (5) 2 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL47:47 48:00 15:274:47
161501 KrzysztofKwaśnyM (146) 1965M50 (13) 32 Biegam sobieCzechowice-DziedzicePOL47:53 48:03 15:314:48
162436 WojciechŚpiewakM (147) 1973M40 (43) WilkowicePOL47:55 48:09 15:364:48
163197 PatrykMarekM (148) 1997M20 (31) Beskid Runners TeamGórki WielkiePOL47:56 48:11 15:394:49
164724 MarekLinnertM (149) 1971M40 (44) Bielsko-BiałaPOL47:57 48:10 15:384:49
165445 MichałKiełkowskiM (150) 1986M30 (56) RunTeam PawłowicePawłowicePOL48:01 48:18 15:464:49
166133 ArletaDejewskaK (16) 1983K30 (7) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL47:57 47:57 15:244:47
167878 MarcinŁoskotM (151) 1978M40 (45) KAC RUNNERSŁąkaPOL48:07 48:13 15:414:49
168991 AgnieszkaHarężaK (17) 1991K20 (5) Biegam Bo LubięBielsko-BiałaPOL48:07 48:16 15:444:49
16996 SylwiaFurczykK (18) 1992K20 (6) 3 Czechowice-DziedzicePOL48:08 48:13 15:414:49
170350 AndrzejWalaM (152) 1977M40 (46) BWM TeamBielsko-BiałaPOL48:12 48:23 15:514:50
171121 GrzegorzGłuchM (153) 1974M40 (47) Bielsko-BiałaPOL48:12 48:22 15:504:50
172480 ZbigniewGorzelakM (154) 1975M40 (48) Jastrzębie-ZdrójPOL48:14 48:38 16:054:51
173925 MariuszPiotrowskiM (155) 1978M40 (49) KS Tęcza B-B KomorowiceBielsko-BiałaPOL48:14 48:26 15:544:50
174225 JerzyFijakM (156) 1956M60 (4) BIEGAM BO LUBIĘ LASYBielsko-BiałaPOL48:15 48:23 15:514:50
17514 MarcinPodkowikM (157) 1981M30 (57) ŻoryPOL48:17 48:29 15:574:50
1767 PawełKuśM (158) 1989M20 (32) Świry StelaSimoradzPOL48:25 48:37 16:044:51
177127 JakubOlmaM (159) 1996M20 (33) 33 Nie Przestawaj Marzyć!Czechowice-DziedzicePOL48:30 48:40 16:074:51
178456 MateuszNowakM (160) 1990M20 (34) Górki WielkiePOL48:30 48:57 16:254:53
179330 ArkadiuszSkęczekM (161) 1976M40 (50) Powoli do celuGilowicePOL48:33 48:53 16:214:53
180404 ŁukaszWielopolskiM (162) 1991M20 (35) Bielsko-BiałaPOL48:35 48:49 16:174:52
181841 DariuszMikołajczykM (163) 1973M40 (51) 34 Biegam Bo Lubię Czechowice DziedziceLigotaPOL48:37 48:52 16:204:53
182836 RobertDukM (164) 1979M30 (58) 35 Czechowice-DziedzicePOL48:38 48:52 16:204:53
18368 PiotrSymulaM (165) 1968M50 (14) AMATORBielsko-BiałaPOL48:39 48:57 16:244:53
184779 BogusławaWrzołK (19) 1977K40 (6) 4 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceZabrzegPOL48:40 48:54 16:224:53
185128 StanisławOszczakM (166) 1983M30 (59) Bielsko-BiałaPOL48:43 48:51 16:194:53
186789 TomaszSkrobotM (167) 1984M30 (60) 36 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL48:51 49:05 16:324:54
18731 JerzyRybskiM (168) 1987M30 (61) 37 ZabrzegPOL48:56 49:10 16:374:54
188250 LeszekSzperkaM (169) 1978M40 (52) 38 Czechowice-DziedzicePOL48:57 49:07 16:344:54
189342 MarcinNyczM (170) 1987M30 (62) JanowicePOL48:57 49:12 16:404:55
190270 DorotaJonkiszK (20) 1966K50 (1) 5 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL49:00 49:11 16:384:55
191808 KarolinaBierońskaK (21) 1989K20 (7) DankowicePOL49:04 49:20 16:474:55
192380 SebastianPacońM (171) 1973M40 (53) DAGMAChorzówPOL49:10 49:18 16:464:55
193221 TomekMakośM (172) 1978M40 (54) JaworzePOL49:13 49:26 16:534:56
194293 ŁukaszKoczurM (173) 1987M30 (63) JanowicePOL49:13 49:49 17:164:58
195335 ArturOleszkiewiczM (174) 1978M40 (55) Bielsko-BiałaPOL49:15 49:35 17:034:57
196137 AgnieszkaProkopenkoK (22) 1978K40 (7) ŻoryPOL49:20 49:40 17:074:57
197469 JanuszWojtyłaM (175) 1975M40 (56) 39 WOLNY WYBIEGCzechowice-DziedzicePOL49:25 49:49 17:174:58
198357 JustynaSkrobotM (176) 1981M30 (64) 40 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL49:32 49:52 17:204:59
19986 DawidBoczkowskiM (177) 1986M30 (65) TI AutomotiveBielsko-BiałaPOL49:36 49:58 17:254:59
200926 BeataBielańskaK (23) 1978K40 (8) KatowicePOL49:38 49:53 17:204:59
201983 ErlandSokółM (178) 1973M40 (57) 41 Biegający ZabrzegZabrzegPOL49:38 50:32 18:005:03
202323 MateuszKachelM (179) 1986M30 (66) Carbon OCR Racing TeamTychyPOL49:38 49:58 17:264:59
203294 DawidKolarzM (180) 1991M20 (36) RadostowicePOL49:39 49:59 17:274:59
204707 RafałGłąbM (181) 1977M40 (58) DankowicePOL49:41 49:58 17:254:59
2055 MateuszKorzeniowskiM (182) 1992M20 (37) Bielsko-BiałaPOL49:44 50:11 17:395:01
206349 AdamPosełkiewiczM (183) 1964M50 (15) NasfolRunPszczynaPOL49:44 49:52 17:194:59
207393 AleksandraPłóciennikK (24) 1987K30 (8) Bielsko-BiałaPOL49:45 49:45 17:134:58
208218 SebastianDudzikM (184) 1985M30 (67) MazańcowicePOL49:46 49:57 17:254:59
209208 anonimowyzawodnikM (185) 1994M20 (38) POL49:46 50:13 17:405:01
210359 MichałMicorekM (186) 1994M20 (39) WilkowicePOL49:46 50:13 17:415:01
211303 MarcinBystrykowskiM (187) 1975M40 (59) Jastrzębie-ZdrójPOL49:52 50:05 17:325:00
212360 KamilMikołajekM (188) 1988M30 (68) WilkowicePOL49:54 50:22 17:505:02
213984 ArturChmielewskiM (189) 1974M40 (60) Team PapryTychyPOL49:55 50:14 17:415:01
214833 KamilWereszczyńskiM (190) 1986M30 (69) Jastrzębie-ZdrójPOL49:56 50:18 17:465:01
2153958 JakubBukowskiM (191) 1993M20 (40) 42 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL49:57 50:14 17:425:01
21652 WiesławTorbińskiM (192) 1952M60 (5) Szare MorsyJastrzębie-ZdrójPOL49:57 50:13 17:415:01
217395 KrzysztofPołowczukM (193) 1991M20 (41) 43 Czechowice-DziedzicePOL49:59 50:25 17:535:02
2185000 MariuszNowakM (194) 1972M40 (61) 44 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL50:00 50:15 17:435:01
219966 RobertGawlakM (195) 1983M30 (70) 45 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL50:01 50:51 18:195:05
220114 MariaKiełkowskaK (25) 1983K30 (9) SPOT PszczynaPszczynaPOL50:15 50:24 17:525:02
22111 MichałChrobokM (196) 1985M30 (71) Run PatolaGołkowicePOL50:22 50:43 18:115:04
222163 JózefByrtusM (197) 1989M20 (42) Husaria Race TeamJaworzynkaPOL50:23 50:41 18:085:04
223690 PrzemysławSawiakM (198) 1987M30 (72) LandekPOL50:24 50:28 17:555:02
224392 PawełPłonkaM (199) 1968M50 (16) Stajnia KomarówNowa WieśPOL50:25 50:50 18:175:04
225322 TomaszKuczeraM (200) 1971M40 (62) JasienicaPOL50:27 50:27 17:555:02
226998 SzymonŁaciakM (201) 1982M30 (73) Łaziska GórnePOL50:35 50:36 18:035:03
227292 MirosławKłaptoczM (202) 1962M50 (17) 46 Czechowice-DziedzicePOL50:39 51:05 18:335:06
228374 RobertOrawskiM (203) 1959M50 (18) MIKISkoczówPOL50:39 51:05 18:325:06
2293 KrzysztofPietraszM (204) 1983M30 (74) RunPatolaRadlinPOL50:43 50:43 18:105:04
230413 SylwiaNorymberczykK (26) 1987K30 (10) Stara WieśPOL50:43 51:07 18:345:06
231478 KrzysztofZwaliskiM (205) 1996M20 (43) 47 Nie Przestawaj Marzyć!Czechowice-DziedzicePOL50:54 51:05 18:325:06
232606 KrzysztofFreyM (206) 1973M40 (63) 48 Czechowice-DziedzicePOL50:57 51:20 18:475:07
23362 PawełKarcińskiM (207) 1984M30 (75) ŻywiecPOL50:58 51:03 18:315:06
234560 JanuszLorenzM (208) 1956M60 (6) NUTREND BIEGABielsko-BiałaPOL50:59 51:22 18:505:08
235989 AdamKopećM (209) 1974M40 (64) 49 Czechowice-DziedzicePOL51:01 51:27 18:555:08
23677 KatarzynaSzewczykK (27) 1991K20 (8) 6 Forum Górski ŚwiatCzechowice-DziedzicePOL51:01 51:21 18:485:08
237124 BarbaraJanuszK (28) 1972K40 (9) KaniówPOL51:02 51:18 18:455:07
238148 PawełSzarekM (210) 1969M40 (65) 50 Biegający ZabrzegZabrzegPOL51:02 51:06 18:335:06
239964 AndrzejPyćM (211) 1976M40 (66) JasienicaPOL51:05 51:20 18:475:07
240234 GrzegorzWisłaM (212) 1984M30 (76) TI AutomotiveBielsko-BiałaPOL51:09 51:29 18:575:08
241309 JoannaGorzelakK (29) 1980K30 (11) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL51:12 51:36 19:045:09
24289 GrzegorzWieronskiM (213) 1989M20 (44) KoperTeamKętyPOL51:13 51:35 19:035:09
243963 KingaReligaK (30) 1971K40 (10) TychyPOL51:15 51:50 19:175:10
244181 ŁukaszRadkiewiczM (214) 1988M30 (77) Bielsko-BiałaPOL51:17 51:32 19:005:09
245500 JakubKoczurM (215) 1990M20 (45) TI AutomotiveBielsko-BiałaPOL51:22 51:42 19:105:10
246272 GrzegorzGłębockiM (216) 1972M40 (67) Biegam sobieBielsko-BiałaPOL51:30 51:53 19:215:11
247505 SzymonWydraM (217) 1994M20 (46) 51 Czechowice-DziedzicePOL51:35 51:58 19:265:11
248481 KrzysztofBoratyńskiM (218) 1971M40 (68) Bielsko-BiałaPOL51:40 52:15 19:435:13
249168 ZbigniewBabinskiM (219) 1958M60 (7) BulowicePOL51:44 51:57 19:245:11
250209 DawidDanikiewiczM (220) 2002M16 (4) 52 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL51:44 52:19 19:475:13
251205 KrzysztofWnętrzakM (221) 1977M40 (69) GilowicePOL51:46 52:05 19:335:12
252258 CzesławGrzegorzekM (222) 1964M50 (19) KTK WANDRUS ŻORYPalowicePOL51:47 51:52 19:195:11
253260 LeszekGrzybM (223) 1981M30 (78) KAC RUNNERSŁąkaPOL51:50 51:56 19:235:11
25481 KrzysztofKoskoM (224) 1981M30 (79) 53 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL51:53 52:08 19:365:12
255214 JarosławJanuszM (225) 1972M40 (70) 54 NUTREND BIEGACzechowice-DziedzicePOL51:53 52:29 19:565:14
256362 HenrykNowakM (226) 1958M60 (8) Dąbrowa GórniczaPOL51:54 52:32 19:595:15
257717 MichałPiechM (227) 1976M40 (71) ALUSTALStudzienicePOL51:56 51:56 19:235:11
258326 PawelKudybaM (228) 1978M40 (72) ĆwiklicePOL51:57 52:09 19:375:12
259275 AleksandraPalaK (31) 1975K40 (11) ŁąkaPOL51:58 52:08 19:365:12
260308 WojciechKrakowskiM (229) 1976M40 (73) Bielsko-BiałaPOL52:00 52:32 20:005:15
261461 PawełWalterM (230) 1982M30 (80) Bielsko-BiałaPOL52:04 52:55 20:235:17
262232 MateuszPawlikM (231) 1989M20 (47) 55 Czechowice-DziedzicePOL52:10 52:53 20:205:17
26334 MariuszPalaM (232) 1985M30 (81) KOKO DŻAMBO I DO PRZODUPszczynaPOL52:15 52:32 19:595:15
264135 DariuszKowalczykM (233) 1977M40 (74) SuszecPOL52:18 52:27 19:555:14
265463 MarcinWawroM (234) 1968M50 (20) JawiszowicePOL52:18 52:35 20:035:15
266464 AdamPrzybyłaM (235) 1979M30 (82) PszczynaPOL52:21 52:54 20:225:17
267142 MateuszJaworskiM (236) 1985M30 (83) Bielsko-BiałaPOL52:21 52:37 20:055:15
268738 AnitaPietyraK (32) 1980K30 (12) Bielsko-BiałaPOL52:22 52:43 20:115:16
269171 MałgorzataMalinowskaK (33) 1971K40 (12) Powoli do celuGilowice gm. MiedźnaPOL52:29 52:57 20:245:17
270122 PatrykStolarczykM (237) 2002M16 (5) Night Runners GliwiceGliwicePOL52:32 52:57 20:255:17
271696 JanuszRaszkaM (238) 1966M50 (21) Olza CieszynCieszynPOL52:33 53:01 20:285:18
272276 AnnaKalitaK (34) 1970K40 (13) CTSJaworzePOL52:39 52:59 20:275:17
273775 NataliaKopećK (35) 1977K40 (14) 7 Czechowice-DziedzicePOL52:39 53:05 20:325:18
274141 TymoteuszKupczewskiM (239) 1977M40 (75) 56 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL52:39 53:07 20:345:18
275238 IreneuszGawrońskiM (240) 1960M50 (22) 57 Czechowice-DziedzicePOL52:40 53:12 20:405:19
276369 TomaszCzylokM (241) 1973M40 (76) KaniówPOL52:40 53:09 20:375:18
277842 MariuszMolaM (242) 1970M40 (77) KatowicePOL52:41 52:51 20:195:17
278972 AgnieszkaDomin-ZbylK (36) 1972K40 (15) Jastrzębie-ZdrójPOL52:50 53:17 20:455:19
279747 LenaSzczurekK (37) 1984K30 (13) KnurówPOL52:56 53:16 20:435:19
280403 DominikPustelnikM (243) 1988M30 (84) 58 Czechowice-DziedzicePOL52:56 53:11 20:395:19
28157 PatrycjaKawałek-LasikK (38) 1978K40 (16) TI AutomotiveBielsko-BiałaPOL53:01 53:08 20:355:18
282997 DamianStawowczykM (244) 1981M30 (85) Bielsko-BiałaPOL53:01 53:55 21:225:23
283356 KrzysztofStulkaM (245) 1979M30 (86) Jorgus TeamTychyPOL53:09 53:16 20:435:19
284227 MaciejFijakM (246) 1972M40 (78) Improdex TeamBielsko-BiałaPOL53:09 53:44 21:125:22
285129 BarbaraKomajdaK (39) 1984K30 (14) Olza CieszynCieszynPOL53:10 53:38 21:055:21
286139 UrszulaNowickaK (40) 1978K40 (17) 8 Czechowice-DziedzicePOL53:10 53:44 21:125:22
287499 UrszulaPełkaK (41) 1974K40 (18) Akademia Biegania w ŚwierklanachŚwierklanyPOL53:12 53:12 20:395:19
288239 BarbaraKlukaK (42) 1976K40 (19) BestwinkaPOL53:13 53:36 21:045:21
28997 PatrykFrydrychM (247) 1997M20 (48) Run PatolaPszówPOL53:14 53:34 21:025:21
290418 DawidSarapataM (248) 1990M20 (49) ŻywiecPOL53:15 53:21 20:495:20
291347 BarbaraMałyszK (43) 1983K30 (15) 9 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL53:17 53:35 21:035:21
292959 KarolinaLaganK (44) 1992K20 (9) ironsLędzinyPOL53:28 53:35 21:025:21
29379 ŁukaszDomanM (249) 1979M30 (87) Socios SilesiaRuda ŚląskaPOL53:34 53:54 21:225:23
294600 MarcinWronowiczM (250) 1974M40 (79) KaniówPOL53:34 53:55 21:225:23
295120 ŁukaszPiechaM (251) 1983M30 (88) 59 Czechowice-DziedzicePOL53:35 53:58 21:265:23
296213 DariuszBoruckiM (252) 1979M30 (89) Kończyce MałePOL53:36 53:53 21:205:23
297277 RobertStolarczykM (253) 1977M40 (80) Night Runners GliwiceGliwicePOL53:37 54:02 21:305:24
29882 ŁukaszNowakM (254) 1982M30 (90) PszczynaPOL53:39 54:07 21:345:24
29967 ArkadiuszMazurM (255) 1988M30 (91) TI AutomotiveMiędzyrzecze DolnePOL53:40 54:01 21:295:24
300792 AgnieszkaOgrockaK (45) 1992K20 (10) HUTA RUNBrennaPOL53:42 54:16 21:445:25
301988 MateuszKopcońM (256) 1984M30 (92) 60 Enigma CzechowiceCzechowice-DziedzicePOL53:42 54:17 21:455:25
30224 JanuszGuzdekM (257) 1984M30 (93) MazańcowicePOL53:46 54:09 21:365:24
303161 TomaszWawroM (258) 1988M30 (94) TychyPOL53:47 54:16 21:445:25
304616 DominikaDziubekK (46) 1992K20 (11) Zasole BielańskiePOL53:49 54:16 21:445:25
305518 SzymonGąsowskiM (259) 1981M30 (95) Bielsko-BiałaPOL53:50 54:41 22:085:28
306676 RafałTrepkaM (260) 1986M30 (96) 61 AMATORCzechowice-DziedzicePOL53:57 54:39 22:075:27
3071111 BartoszTrzcinaM (261) 1976M40 (81) 62 Czechowice-DziedzicePOL53:58 54:10 21:385:25
308136 AldonaFalkiewiczK (47) 1975K40 (20) Team PapryTychyPOL54:04 54:22 21:505:26
309211 MarcinWójcikM (262) 1978M40 (82) 63 Czechowice-DziedzicePOL54:07 54:54 22:225:29
310431 SylwiaSzalińskaK (48) 1993K20 (12) RogówPOL54:07 54:31 21:585:27
311398 BartłomiejPuczkaM (263) 1991M20 (50) 64 ZFCzechowice-DziedzicePOL54:13 54:35 22:035:27
312346 AlicjaMalikK (49) 1999K16 (1) BełkPOL54:13 54:25 21:535:26
313320 PawełKrzystałaM (264) 1999M16 (6) CzerwionkaPOL54:14 54:27 21:545:26
314509 MateuszBieniekM (265) 1992M20 (51) 65 Czechowice-DziedzicePOL54:23 54:51 22:195:29
315319 AdrianKrzemieńM (266) 1976M40 (83) ŚLONSKIE TAŚMOLOTYJaworzePOL54:24 54:45 22:135:28
316207 MarekBorgiełM (267) 1993M20 (52) 66 ZFCzechowice-DziedzicePOL54:25 54:43 22:105:28
31773 DorotaPodbiołK (50) 1973K40 (21) Jankofans MytoJankowicePOL54:28 54:36 22:035:27
31891 JarosławPoradziszM (268) 1991M20 (53) LędzinyPOL54:28 54:46 22:145:28
319477 JanBierońskiM (269) 1965M50 (23) DankowicePOL54:29 55:08 22:355:30
3209 MarekDziewiątkaM (270) 1962M50 (24) 67 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL54:31 54:51 22:185:29
321324 KrzysztofKućM (271) 1979M30 (97) KMP BytomBytomPOL54:32 55:05 22:335:30
322113 TomaszFiedorM (272) 1989M20 (54) Husaria Race TeamKoniakówPOL54:33 54:51 22:195:29
323430 MagdalenaKippingK (51) 1977K40 (22) Bielsko-BiałaPOL54:33 55:00 22:275:29
324219 AdrianDziadekM (273) 1976M40 (84) Międzyrzecze GórnePOL54:37 54:52 22:195:29
3254 PrzemekŚwierkotM (274) 1979M30 (98) 68 Kaj Ta MetaLigotaPOL54:38 55:19 22:475:31
32685 MagdalenaDurajK (52) 1980K30 (16) BystraPOL54:39 55:11 22:395:31
327241 MarcinŚwiecaM (275) 1973M40 (85) Fundacja Pomocy Goldenom AureaGórki WielkiePOL54:39 55:08 22:355:30
328409 ŁukaszRamzaM (276) 1978M40 (86) KaniówPOL54:39 55:20 22:475:31
329458 KrzysztofWaleczekM (277) 1967M50 (25) Łąka biegaŁąkaPOL54:41 54:57 22:255:29
330367 BarbaraNorymberczykK (53) 1989K20 (13) Stara WieśPOL54:45 55:18 22:465:31
33190 DariuszDurajM (278) 1981M30 (99) Wkurw_teamBystraPOL54:45 55:17 22:455:31
332262 PiotrGuzdekM (279) 1981M30 (100) 69 Czechowice-DziedzicePOL54:45 55:20 22:475:31
333166 NataliaKowalskaK (54) 1989K20 (14) 10 Eaton Running TeamCzechowice-DziedzicePOL54:46 55:26 22:535:32
334200 SebastianLebrykM (280) 1979M30 (101) 70 Czechowice-DziedzicePOL54:51 55:25 22:535:32
335986 PawełJonkiszM (281) 1985M30 (102) 71 ZabrzegPOL54:51 55:16 22:445:31
336838 AndrzejDźwigońM (282) 1971M40 (87) UMKS KęczaninNowa WieśPOL54:52 55:16 22:445:31
337385 JarosławPiczakM (283) 1978M40 (88) JabłuszkowaKozyPOL54:52 55:21 22:495:32
338487 ArturKuczekM (284) 1979M30 (103) MiędzyrzeczePOL54:53 55:04 22:325:30
3395500 GrzegorzPastwaM (285) 1971M40 (89) Ultra Beskid SportJasienicaPOL55:02 55:34 23:025:33
340283 GrzegorzKasperekM (286) 1975M40 (90) Międzybrodzie BialskiePOL55:04 55:31 22:585:33
341490 KarolChmielewskiM (287) 1979M30 (104) ZFStara WieśPOL55:06 55:38 23:065:33
342489 JacekSzymańskiM (288) 1982M30 (105) Bielsko-BIałaPOL55:08 55:35 23:035:33
343646 CzesławMędralaM (289) 1946M60 (9) Mędrala TeamBielsko-BiałaPOL55:08 55:30 22:575:32
344204 PaulinaCiszekK (55) 1990K20 (15) KrakówPOL55:09 55:29 22:565:32
345502 PawełFaronM (290) 1983M30 (106) 72 Czechowice-DziedzicePOL55:16 55:24 22:525:32
346400 GabrielaCofalikK (56) 1975K40 (23) Akademia Biegania w ŚwierklanachŚwierklanyPOL55:20 55:38 23:065:33
347540 SamborPetrynaM (291) 1989M20 (55) 73 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL55:22 55:36 23:045:33
348415 AgnieszkaRegiecK (57) 1994K20 (16) KrakówPOL55:25 55:44 23:125:34
3495459 MarcinLondzinM (292) 1992M20 (56) 74 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL55:25 55:45 23:125:34
35043 PiotrZaklikiewiczM (293) 1975M40 (91) Bielsko-BiałaPOL55:28 55:58 23:265:35
35165 WioletaNalewajkaK (58) 1971K40 (24) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL55:34 55:59 23:275:35
352613 WłodzimierzWłodykaM (294) 1975M40 (92) 75 SV ŚrodekCzechowice-DziedzicePOL55:37 56:25 23:535:38
353414 BeataRaźniakK (59) 1970K40 (25) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL55:38 56:00 23:285:36
3541954 AleksanderMorawskiM (295) 1954M60 (10) 76 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL55:39 55:58 23:255:35
35512 MarcelinaKempysK (60) 1985K30 (17) Bielsko-BiałaPOL55:39 56:02 23:305:36
356224 AurelieMartinK (61) 1991K20 (17) PietrzykowicePOL55:41 56:13 23:405:37
357194 ArkadiuszRatajM (296) 1973M40 (93) 77 Czechowice-DziedzicePOL55:42 55:42 23:105:34
358777 PiotrCzarnackiM (297) 1964M50 (26) 78 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL55:46 56:13 23:405:37
359655 SławomirPanekM (298) 1989M20 (57) 79 LigotaPOL55:47 56:30 23:585:39
360172 DariaHristova-KosobudzkaK (62) 1987K30 (18) SPOT PszczynaPszczynaPOL55:49 56:18 23:465:37
361261 PiotrGuniaM (299) 2000M16 (7) Bielsko-BiałaPOL55:49 56:23 23:505:38
362647 ZbigniewSuszyńskiM (300) 1967M50 (27) SuszecPOL55:54 55:54 23:225:35
363429 TomaszSysakM (301) 1983M30 (107) BielanyPOL55:57 56:31 23:585:39
36419 DawidSurmiakM (302) 1989M20 (58) 80 Czechowice-DziedzicePOL56:08 56:39 24:075:39
365382 BogusławGłąbM (303) 1982M30 (108) SHILOH RUNNERSDankowicePOL56:14 56:46 24:145:40
366162 SebastianBryśM (304) 1977M40 (94) Bielsko-BiałaPOL56:14 56:47 24:155:40
367312 EmilSzwedaM (305) 1964M50 (28) 81 Czechowice-DziedzicePOL56:23 56:52 24:195:41
368327 BartoszKukurudzaM (306) 1985M30 (109) Miraz Race TeamSmolnicaPOL56:26 56:57 24:245:41
369236 MartaRakowskaK (63) 1991K20 (18) Centrum Rehabilitacji i Sportu Mateusz RakowskiJaworzePOL56:27 56:49 24:165:40
37064 BarbaraKyrczK (64) 1984K30 (19) DankowicePOL56:27 57:23 24:505:44
371421 MirosławKyrczM (307) 1981M30 (110) MirasTEAMDankowicePOL56:28 57:23 24:515:44
372439 AgnieszkaTokarzK (65) 1985K30 (20) Team PapryTychyPOL56:31 56:50 24:185:40
373247 RafałBieleckiM (308) 1968M50 (29) 82 Biegający ZabrzegZabrzegPOL56:32 56:46 24:135:40
374363 KatarzynaNadolskaK (66) 1980K30 (21) KobiernicePOL56:36 57:00 24:285:42
375300 ArielBrończykM (309) 1988M30 (111) rozBBiegane KomorowiceBielsko-BiałaPOL56:38 57:24 24:525:44
376507 AgnieszkaKiełkowskaK (67) 1972K40 (26) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL56:44 57:09 24:365:42
377107 PiotrStebelM (310) 1969M40 (95) SkoczówPOL57:01 57:38 25:055:45
378397 AdamPrończukM (311) 1966M50 (30) 83 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL57:07 57:54 25:225:47
379100 JacekKuklaM (312) 1973M40 (96) 84 Ultra Beskid SportCzechowice-DziedzicePOL57:07 57:43 25:105:46
380223 MagdalenaSzperkaK (68) 1978K40 (27) 11 SPOT PszczynaCzechowice-DziedzicePOL57:18 57:48 25:165:46
38116 KarolinaSkotnicaK (69) 1986K30 (22) SPOT PszczynaPszczynaPOL57:20 57:49 25:165:46
38218 PatrycjaPorczyńskaK (70) 1986K30 (23) SPOT PszczynaPszczynaPOL57:20 57:49 25:165:46
383426 MirosławStefanówM (313) 1971M40 (97) 85 WKU BIELSKO-BIAŁACzechowice-DziedzicePOL57:29 58:04 25:325:48
384473 JacekZakrzewskiM (314) 1963M50 (31) DankowicePOL57:32 58:24 25:525:50
385282 MagdalenaŻaczekK (71) 1982K30 (24) 12 MKS KAJAKI CZECHOWICE-DZIEDZICECzechowice DziedzicePOL57:34 58:03 25:305:48
38699 RafałHabernyM (315) 1973M40 (98) Bielsko-BiałaPOL57:36 57:47 25:145:46
387102 WojciechKubicaM (316) 2001M16 (8) 86 Czechowice-DziedzicePOL57:39 57:47 25:145:46
388483 AdrianBrończykM (317) 1984M30 (112) rozBBiegane KomorowiceBielsko-BiałaPOL57:39 58:10 25:385:49
389422 BeataSobczakK (72) 1974K40 (28) ŻoryPOL57:39 57:58 25:255:47
390298 AnetaBetańskaK (73) 1976K40 (29) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL57:40 58:06 25:335:48
391577 OleśSokół-K (74) 1970K40 (30) RunTeam PawłowicePawłowicePOL57:46 58:03 25:315:48
392668 TomaszPiątekM (318) 1978M40 (99) WILD BUCHAYSPisarzowicePOL57:47 57:53 25:215:47
393482 AleksandraPuzońK (75) 1977K40 (31) Do Porzygu OCR TeamRudzicaPOL57:50 58:19 25:475:49
394134 MarcinMagaM (319) 1991M20 (59) 87 ZFCzechowice-DziedzicePOL58:00 58:22 25:505:50
395453 MarzenaTyrkaczK (76) 1972K40 (32) Team PapryTychyPOL58:00 58:19 25:475:49
396452 JoannaTrzcińskaK (77) 1990K20 (19) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL58:07 58:40 26:085:52
397185 AgnieszkaChudekK (78) 1982K30 (25) SPOT PszczynaGoczałkowice-ZdrójPOL58:07 58:37 26:055:51
398971 JacekZbylM (320) 1971M40 (100) Jastrzębie-ZdrójPOL58:08 58:16 25:445:49
399302 MartaSzreterK (79) 1982K30 (26) SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEBukownoPOL58:10 58:41 26:095:52
400165 DamianChałupczakM (321) 1984M30 (113) SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIESławkówPOL58:10 58:42 26:105:52
401399 PawełPurcM (322) 1980M30 (114) SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIESławkówPOL58:11 58:41 26:095:52
402384 MariuszStolarzewiczM (323) 1972M40 (101) BIG FAT RUNNERJawiszowicePOL58:11 58:54 26:225:53
403474 JakubZiętekM (324) 1978M40 (102) SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIESławkówPOL58:11 58:42 26:095:52
404284 ElwiraKatanowskaK (80) 1977K40 (33) SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIESławkówPOL58:11 58:42 26:095:52
405151 EwaWęgrzynK (81) 1980K30 (27) SPOT PszczynaĆwiklicePOL58:18 58:48 26:155:52
406158 DariuszBogdanikM (325) 1980M30 (115) PszczynaPOL58:18 58:41 26:095:52
407229 RobertFydaM (326) 1980M30 (116) Kęckie HarpaganyKętyPOL58:20 58:47 26:155:52
408328 IlonaKulaK (82) 1974K40 (34) KoperTeamKętyPOL58:22 58:47 26:155:52
409824 MagdalenaPiotrowskaK (83) 1975K40 (35) KS Tęcza B-B KomorowiceBielsko-BiałaPOL58:27 59:01 26:295:54
410186 AgataChudyK (84) 1971K40 (36) KS Tęcza B-B KomorowiceBielsko-BiałaPOL58:27 59:01 26:295:54
411467 ZbigniewWisełkaM (327) 1974M40 (103) Olza CieszynDębowiecPOL58:31 59:11 26:395:55
412117 ŁukaszOrlińskiM (328) 1980M30 (117) TychyPOL58:32 59:11 26:385:55
413118 ŻanetaCzypionkaK (85) 1981K30 (28) TychyPOL58:32 59:12 26:395:55
414123 AndrzejPudełkoM (329) 1967M50 (32) KS Tęcza B-B KomorowiceBielsko-BiałaPOL58:39 59:13 26:415:55
415389 AnnaPiwkoK (86) 1982K30 (29) 13 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL58:39 59:00 26:285:54
416339 KarolinaMaciejczykK (87) 1984K30 (30) DankowicePOL58:44 59:25 26:535:56
417387 KamilPieteraM (330) 1986M30 (118) 88 Czechowice-DziedzicePOL58:46 59:29 26:575:56
41866 AgnieszkaHubaK (88) 1986K30 (31) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL58:46 59:19 26:475:55
419980 MirosławTycM (331) 1981M30 (119) 89 MOW JAWORZE/RYTMCzechowice-DziedzicePOL58:48 59:29 26:565:56
420550 KatarzynaGielsok-TycK (89) 1981K30 (32) 14 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL58:48 59:29 26:565:56
421370 AnnaNowakK (90) 1975K40 (37) 15 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL58:48 59:29 26:565:56
422144 DorotaKordekK (91) 1983K30 (33) 16 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL58:50 59:26 26:545:56
423488 MichałJanicaM (332) 1990M20 (60) Bielsko-BiałaPOL58:51 59:28 26:565:56
424307 TomaszZakrzewskiM (333) 1987M30 (120) DankowicePOL58:51 59:44 27:125:58
425373 TomaszOgórekM (334) 1985M30 (121) Bielsko-BiałaPOL58:54 59:33 27:005:57
426295 SławomirKomrausM (335) 1985M30 (122) WILD RUNNERS CLUBPszczynaPOL58:55 59:18 26:455:55
427242 AnetaMalinowskaK (92) 1975K40 (38) Olza CieszynCieszynPOL58:57 59:39 27:065:57
428372 RomanNyczM (336) 1969M40 (104) Bielsko-BiałaPOL58:59 59:23 26:515:56
429365 ZbigniewWichrowskiM (337) 1965M50 (33) V-Motor TeamBielsko-BiałaPOL59:00 59:41 27:095:58
430700 KrystynaBrandysK (93) 1987K30 (34) PawłowicePOL59:00 59:47 27:155:58
431125 ElżbietaSzklanny-ReclikK (94) 1982K30 (35) SPOT PszczynaPszczynaPOL59:00 59:31 26:595:57
43294 SzymonŻoczekM (338) 1994M20 (61) 90 Nie Przestawaj Marzyć!Czechowice-DziedzicePOL59:01 59:43 27:115:58
433189 AnnaSakrajeckaK (95) 1989K20 (20) 17 Nie Przestawaj Marzyć!Czechowice-DziedzicePOL59:01 59:43 27:105:58
43458 EsteraRaczekK (96) 1989K20 (21) ZiomkiBielsko-BiałaPOL59:06 59:40 27:075:57
43559 PiotrRaczekM (339) 1985M30 (123) ZiomkiGoczałkowice-ZdrójPOL59:06 59:40 27:075:57
436285 KatarzynaKiełbasińskaK (97) 1981K30 (36) SPOT PszczynaPszczynaPOL59:16 59:50 27:185:59
437138 PrzemysławMatlochM (340) 1980M30 (124) 91 Czechowice-DziedzicePOL59:17 59:58 27:255:59
438237 DamianGandorM (341) 1990M20 (62) rozBBiegane KomorowiceBestwinaPOL59:19 59:52 27:195:59
439212 SebastianDanikiewiczM (342) 1979M30 (125) 92 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice DziedzicePOL59:21 59:59 27:275:59
44021 MariaWiącekK (98) 1985K30 (37) KatowicePOL59:22 59:35 27:025:57
441435 AnnaŚlozowskaK (99) 1976K40 (39) Bielsko-BiałaPOL59:23 59:45 27:125:58
442368 IzabelaPiechK (100) 1968K50 (2) AmatorkaJaworzePOL59:24 59:35 27:025:57
443978 IwonaGrabowskaK (101) 1978K40 (40) Kolorowa Drużyna NessiKętyPOL59:26 1:00:12 27:396:01
444202 KrzysztofPosełkiewiczM (343) 1988M30 (126) NasfolRunPszczynaPOL59:27 59:35 27:025:57
445257 ArturGrzegorzekM (344) 1988M30 (127) SkoczówPOL59:32 1:00:16 27:436:01
446448 AndrzejKopećM (345) 1968M50 (34) 93 Czechowice-DziedzicePOL59:36 1:00:22 27:506:02
447150 MateuszRakowskiM (346) 1990M20 (63) Centrum Rehabilitacji i Sportu Mateusz RakowskiJaworzePOL59:39 1:00:14 27:426:01
448160 MonikaKornakK (102) 1982K30 (38) 18 Aktywna PszczynaCzechowice-DziedzicePOL59:40 1:00:16 27:446:01
449110 AdriannaPiecykK (103) 1973K40 (41) Zarazić PasjąŻoryPOL59:44 1:00:03 27:316:00
4505959 MichałAntoszM (347) 1985M30 (128) TTA BieruńBieruńPOL59:49 1:00:27 27:546:02
45132 JoannaNowożynK (104) 1986K30 (39) SPOT PszczynaPszczynaPOL59:50 1:00:19 27:476:01
4526000 MaciejTonderskiM (348) 1999M16 (9) Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceBestwinaPOL59:50 1:00:27 27:556:02
453337 AnetaŁoskotK (105) 1987K30 (40) WarszowicePOL59:55 1:00:13 27:406:01
454390 BarbaraPłaskaK (106) 1972K40 (42) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL59:56 1:00:20 27:486:02
45547 BeataKuderK (107) 1970K40 (43) 19 Czechowice-DziedzicePOL59:57 1:00:27 27:556:02
456756 AgnieszkaStawowczykK (108) 1991K20 (22) 20 Do Porzygu OCR TeamCzechowice-DziedzicePOL1:00:06 1:00:34 28:026:03
457992 MarcinPostupalskiM (349) 1979M30 (129) Jastrzębie-ZdrójPOL1:00:10 1:00:31 27:596:03
458776 LidiaJęrdrusiakK (109) 1984K30 (41) DankowicePOL1:00:20 1:01:01 28:286:06
459799 MariuszTarasM (350) 1994M20 (64) Bielsko-BiałaPOL1:00:37 1:01:19 28:476:07
4606 ArkadiuszTarasM (351) 1991M20 (65) BBrunnersBielsko-BiałaPOL1:00:38 1:01:21 28:496:08
461462 SylwiaWasztylK (110) 1975K40 (44) AmatorkaBielsko-BiałaPOL1:00:39 1:01:16 28:436:07
462402 MartaSzczelinaK (111) 1982K30 (42) KDN/Speed Team BrzeszczeBrzeszczePOL1:00:39 1:01:24 28:516:08
46371 AgnieszkaBadachK (112) 1971K40 (45) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL1:00:39 1:01:04 28:326:06
464911 MarcinWyciskM (352) 1979M30 (130) 94 Czechowice-DziedzicePOL1:00:49 1:01:28 28:556:08
465410 DawidRatkaM (353) 1989M20 (66) WyrtPOL1:00:52 1:01:08 28:366:06
466391 DorotaPłaskaK (113) 1965K50 (3) JaworzePOL1:00:59 1:01:41 29:086:10
46715 RafałDrągM (354) 1983M30 (131) BestwinkaPOL1:01:05 1:01:58 29:256:11
468855 ŁukaszPiątekM (355) 1973M40 (105) 95 Czechowice-DziedzicePOL1:01:05 1:01:53 29:206:11
469140 DamianKopaczkaM (356) 2002M16 (10) JanowicePOL1:01:06 1:01:20 28:476:07
470486 KatarzynaSzulcK (114) 1993K20 (23) 21 Czechowice-DziedzicePOL1:01:06 1:01:58 29:266:11
4718 IzabelaKupczewskaK (115) 1981K30 (43) 22 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL1:01:13 1:01:13 28:416:07
472454 AlicjaUchańskaK (116) 1972K40 (46) Bielsko-BiałaPOL1:01:15 1:01:56 29:236:11
473103 AgnieszkaWróbelK (117) 1999K16 (2) Zarazić PasjąJanowicePOL1:01:19 1:01:33 29:006:09
474170 AnnaEislerK (118) 1983K30 (44) sklepbiker.plCięcinaPOL1:01:27 1:02:13 29:416:13
475599 AnitaWawocznyK (119) 1982K30 (45) Zaz Wspólna Pasja ŻoryJastrzębie-ZdrójPOL1:01:29 1:02:09 29:376:12
476108 AnnaMazurkiewiczK (120) 1994K20 (24) KrakówPOL1:01:35 1:02:00 29:286:12
477727 PawełStolarskiM (357) 1983M30 (132) 96 Czechowice-DziedzicePOL1:01:49 1:02:39 30:076:15
478333 SylwiaWydraK (121) 1992K20 (25) KrakówPOL1:01:53 1:02:21 29:486:14
4794959 FranekPotworaK (122) 2006M16 (11) Czechowice-DziedzicePOL1:01:53 1:02:44 30:116:16
480416 ŁukaszSzewczykM (358) 1981M30 (133) 97 Czechowice-DziedzicePOL1:01:54 1:02:45 30:126:16
481979 KrystianPotworaM (359) 1979M30 (134) 98 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL1:01:54 1:02:43 30:116:16
4827777 PawełKapuśnikM (360) 1980M30 (135) 99 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL1:01:54 1:02:44 30:126:16
48392 TadeuszFryczM (361) 1960M50 (35) ŚwiętoszowkaPOL1:02:12 1:02:44 30:116:16
48446 LidiaPawelecK (123) 1966K50 (4) Bielsko-BiałaPOL1:02:12 1:02:44 30:116:16
485305 RenataTulajaK (124) 1958K60 (1) SPOT PszczynaPszczynaPOL1:02:14 1:02:19 29:476:13
48645 MarcelinaMatlochK (125) 1984K30 (46) 23 MatlochCzechowice-DziedzicePOL1:02:21 1:03:02 30:306:18
48741 MagdalenaKmiotekK (126) 1986K30 (47) 24 MatlochCzechowice-DziedzicePOL1:02:22 1:03:03 30:306:18
48893 ArturNiedźwiedźM (362) 1993M20 (67) KobielicePOL1:02:23 1:03:07 30:346:18
489780 JolaMoledaK (127) 1978K40 (47) ZabrzePOL1:02:23 1:03:06 30:336:18
490167 DorotaRękalK (128) 1964K50 (5) ZebrzydowicePOL1:02:24 1:02:57 30:256:17
491253 AleksandraPorwitK (129) 1974K40 (48) SzkolnaGoczałkowice-ZdrójPOL1:02:33 1:03:15 30:426:19
492666 MarekStolarskiM (363) 1986M30 (136) 100 LigotaPOL1:02:40 1:02:40 30:076:15
493977 KatarzynaAdamusK (130) 1978K40 (49) Olza CieszynCieszynPOL1:02:43 1:03:24 30:526:20
494287 MonikaTycK (131) 1977K40 (50) PszczynaPOL1:02:49 1:03:29 30:566:20
495203 PaulCissowskiM (364) 1985M30 (137) 101 Czechowice DziedzicePOL1:02:49 1:03:37 31:056:21
49687 EwelinaIskrzyckaK (132) 1987K30 (48) 25 Czechowice-DziedzicePOL1:02:57 1:03:47 31:156:22
497119 MateuszSobańskiM (365) 1990M20 (68) Bielsko-BiałaPOL1:03:00 1:03:46 31:136:22
49830 MateuszWaligóraM (366) 1990M20 (69) LKS CzaniecBielsko-BiałaPOL1:03:02 1:03:46 31:146:22
499109 RenataRadziewiczK (133) 1975K40 (51) SPOT PszczynaWisła WielkaPOL1:03:03 1:03:43 31:106:22
500192 KatarzynaSzweda-KuboszekK (134) 1979K30 (49) SPOT PszczynaŁąkaPOL1:03:05 1:03:38 31:056:21
501552 SandraBaczyńskaK (135) 1989K20 (26) JaworznoJaworznoPOL1:03:16 1:03:20 30:486:20
502778 PawełSiedminaM (367) 1980M30 (138) ZFDankowicePOL1:03:33 1:04:17 31:446:25
503843 ArturLewińskiM (368) 1977M40 (106) KaniówPOL1:03:45 1:04:05 31:336:24
504254 AgataGawędaK (136) 1982K30 (50) PszczynaPOL1:03:49 1:04:31 31:586:27
5051001 PiotrZychM (369) 1981M30 (139) 102 Czechowice-DziedzicePOL1:04:00 1:04:10 31:376:24
506837 EverineHajzykK (137) 1977K40 (52) Akademia Biegania w ŚwierklanachŚwierklanyPOL1:04:03 1:04:03 31:316:24
507832 AnnaSzelestK (138) 1980K30 (51) 26 Czechowice DziedzicePOL1:04:19 1:04:58 32:256:29
508710 JanuszMagieraM (370) 1987M30 (140) Chełm ŚląskiPOL1:04:26 1:05:14 32:426:31
509111 EwaDzikiK (139) 1983K30 (52) BBrunnersBielsko-BiałaPOL1:04:27 1:05:11 32:396:31
51070 MarzenaStebelK (140) 1978K40 (53) SPOT PszczynaStudzionkaPOL1:04:37 1:05:03 32:306:30
5112002 JuliaSkęczekK (141) 2002K16 (3) 27 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL1:04:40 1:05:32 33:006:33
5121976 MarcinSkęczekM (371) 1976M40 (107) 103 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL1:04:40 1:05:32 33:006:33
51354 KarolinaKrzakK (142) 1990K20 (27) Bielsko-BiałaPOL1:04:41 1:05:02 32:306:30
514157 GrażynaPipiroK (143) 1957K60 (2) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL1:04:42 1:05:19 32:476:31
515355 MarzenaMędrekK (144) 1995K20 (28) SPOT PszczynaPszczynaPOL1:04:47 1:05:36 33:036:33
516383 KamilaPawelskaK (145) 1996K20 (29) SPOT PszczynaPszczynaPOL1:04:47 1:05:35 33:036:33
517341 JanGłuchM (372) 1983M30 (141) Bez PromotoraGoczałkowice-ZdrójPOL1:05:02 1:05:11 32:386:31
518358 EdytaSmuszK (146) 1983K30 (53) Jo i OnWodzisław ŚląskiPOL1:05:04 1:05:11 32:396:31
519104 ArturPolokM (373) 1979M30 (142) DankowicePOL1:05:06 1:05:38 33:066:33
52044 MałgorzataGórczakK (147) 1974K40 (54) Goczałkowice-ZdrójPOL1:05:33 1:06:11 33:396:37
521468 JustynaWiśniewskaK (148) 1981K30 (54) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL1:05:39 1:06:05 33:336:36
522248 SławomirJarzynaM (374) 1977M40 (108) 104 Biegający ZabrzegZabrzegPOL1:06:01 1:06:11 33:386:37
523623 SzymonRudnickiM (375) 1977M40 (109) 105 Czechowice-DziedzicePOL1:06:01 1:06:10 33:386:37
524132 MałgorzataDrożdżK (149) 1975K40 (55) 28 PołudnioweCzechowice-DziedzicePOL1:06:09 1:06:46 34:136:40
525131 ŁukaszDrożdżM (376) 1979M30 (143) 106 PołudnioweCzechowice-DziedzicePOL1:06:10 1:06:46 34:136:40
526112 GrzegorzJeziorowskiM (377) 1974M40 (110) ŁodygowicePOL1:06:26 1:07:03 34:316:42
527760 IzabellaGłówczykK (150) 1976K40 (56) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL1:06:39 1:07:16 34:436:43
528444 TomaszWardachM (378) 1986M30 (144) ŻoryPOL1:06:44 1:07:09 34:376:42
529243 KamilaGlanowskaK (151) 1989K20 (30) Glanowscy Active FamilyBielsko-BiałaPOL1:07:18 1:08:06 35:336:48
530245 AdrianGlanowskiM (379) 1989M20 (70) ZFBielsko-BiałaPOL1:07:18 1:08:06 35:346:48
53117 JarosławPawełkoM (380) 1968M50 (36) BestwinaPOL1:08:21 1:09:03 36:306:54
532425 BarbaraMyśliwiecK (152) 1994K20 (31) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL1:08:25 1:09:02 36:306:54
53336 AnnaMoricK (153) 1982K30 (55) PszczynaPOL1:08:30 1:09:01 36:296:54
534545 EwaSmyłaK (154) 1965K50 (6) ŁąkaPOL1:08:35 1:09:19 36:476:55
535296 JoannaKoniorK (155) 1992K20 (32) RadziechowyPOL1:08:37 1:09:15 36:436:55
536459 MonikaPosłusznaK (156) 1994K20 (33) SPOT PszczynaBielsko-BiałaPOL1:09:13 1:09:58 37:266:59
537184 RafałChronowskiM (381) 1975M40 (111) DRUŻYNA KROPKABielsko-BiałaPOL1:09:32 1:09:44 37:116:58
538143 MartaSawickaK (157) 1981K30 (56) Jastrzębie-ZdrójPOL1:09:37 1:10:17 37:457:01
539325 ŁukaszKudelskiM (382) 1985M30 (145) 107 ZFLigotaPOL1:09:40 1:10:11 37:387:01
540190 AdamDyrdaM (383) 1986M30 (146) 108 LigotaPOL1:09:41 1:10:11 37:387:01
541434 JoannaŚcięgajK (158) 1984K30 (57) Jastrzębie-ZdrójPOL1:09:49 1:10:30 37:587:02
542216 GrzegorzDudekM (384) 1981M30 (147) Bielsko-BiałaPOL1:09:50 1:10:47 38:147:04
543217 ZuzannaDudekK (159) 1985K30 (58) Bielsko-BiałaPOL1:09:50 1:10:46 38:147:04
544612 AnnaPacułaK (160) 1983K30 (59) Biegam Bo LubięBielsko-BiałaPOL1:10:35 1:10:46 38:147:04
545244 AgnieszkaChrobakK (161) 1974K40 (57) 29 Biegam Bo Lubię Czechowice DziedziceZabrzegPOL1:10:40 1:11:30 38:587:09
546525 EwelinaNowakK (162) 1977K40 (58) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL1:11:07 1:11:45 39:137:10
547115 BarbaraZalewskaK (163) 1976K40 (59) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL1:11:07 1:11:45 39:137:10
548273 EwaKajtochK (164) 1974K40 (60) Akademia Biegania w ŚwierklanachŚwierklanyPOL1:11:07 1:11:25 38:527:08
549145 AdrianaProkopiukK (165) 1981K30 (60) Klub Biegacza FartlekJastrzębie-ZdrójPOL1:11:16 1:11:56 39:247:11
550455 MagdalenaUlczokK (166) 1989K20 (34) SPOT PszczynaPszczynaPOL1:11:31 1:11:57 39:247:11
551417 GrzegorzRygielM (385) 1988M30 (148) 109 Szwagry TeamLigotaPOL1:11:52 1:12:39 40:077:15
552313 GrzegorzPasińskiM (386) 1989M20 (71) 110 Szwagry TeamCzechowice-DziedzicePOL1:11:52 1:12:39 40:077:15
553494 PatrykSzendzielorzM (387) 1991M20 (72) 111 Szwagry TeamCzechowice-DziedzicePOL1:11:52 1:12:39 40:067:15
55488 UrszulaSzłapaK (167) 1983K30 (61) SPOT PszczynaCzarkówPOL1:11:53 1:12:38 40:057:15
555146 PiotrKociołekM (388) 1989M20 (73) 112 Szwagry TeamCzechowice-DziedzicePOL1:11:53 1:12:39 40:077:15
556105 JoannaBanaśK (168) 1980K30 (62) Wkurw_teamBielsko-BiałaPOL1:11:58 1:12:11 39:397:13
557427 PaulinaSakrajeckaK (169) 1991K20 (35) 30 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL1:12:04 1:12:34 40:027:15
55823 AnnaWandzelK (170) 1982K30 (63) Bielsko-BiałaPOL1:12:29 1:13:15 40:437:19
55910 PatrycjaJanikK (171) 1982K30 (64) 31 Czechowice-DziedzicePOL1:12:30 1:13:16 40:447:19
560465 MagdalenaWęglarzK (172) 1986K30 (65) SólPOL1:12:30 1:13:15 40:437:19
561423 AgnieszkaSpandelK (173) 1989K20 (36) PietrzykowicePOL1:12:30 1:13:15 40:437:19
562408 TomaszRadziewiczM (389) 1975M40 (112) SPOT PszczynaWisła WielkaPOL1:13:40 1:13:48 41:167:22
563193 AleksandraĆwiokK (174) 1993K20 (37) ŁąkaPOL1:14:22 1:15:06 42:347:30
564235 BarbaraMagieraK (175) 1988K30 (66) Chełm ŚląskiPOL1:14:26 1:15:15 42:437:31
565381 DariuszPamułaM (390) 1970M40 (113) 113 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceCzechowice-DziedzicePOL1:15:08 1:15:58 43:267:35
566149 EwelinaAuguścikK (176) 1986K30 (67) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL1:15:17 1:15:55 43:227:35
567246 AnnaGnaśK (177) 1983K30 (68) Kobiety na 5+Jastrzębie-ZdrójPOL1:17:38 1:17:38 45:057:45
568336 TomaszLipskiM (391) 1966M50 (37) Bielsko-BiałaPOL1:25:33 1:26:13 53:418:37

Powrót do listy zawodów

Powrót do strony biegu